Odwiedziło nas:

Liczniki internetowe

czwartek, 30 września 2010

Czwartkowe wieści:

KOCHANI MAMY DOBRE WIEŚCI, WYNIK BIOPSJI BĘDZIE W PONIEDZIAŁEK I OD NIEGO ZALEŻY JAKA BĘDZIE PODAWANA CHEMIOTERAPIA, KTÓREJ PODAWANIE ROZPOCZNĄ PRAWDOPODOBNIE W TYM SAMYM DNIU. ANDZIA DZISIAJ WIECZOREM MA GORĄCZKĘ 38,1, APETYT MA ŚREDNI, ALE NIE JEST NAJGORZEJ Z JEDZENIEM. PODAWANE SĄ LEKI PRZECIWBÓLOWE I SĄ W MIARĘ SKUTECZNE, ALE NAJWAŻNIEJSZE JEST TO, ŻE NIE PODAJĄ JUŻ MORFINY.
DZISIAJ W ODWIEDZINY PRZYSZŁA DAGMARA KOLEŻANKA TŁUMACZKI I BYŁA U NICH PRZEZ OKOŁO 1.5 GODZINY UMILAJĄC IM CZAS POBYTU I BĘDZIE ODWIEDZAŁA NADAL, ZA CO SĄ JEJ BARDZO WDZIĘCZNE.


MOI DRODZY JEST NASTĘPNY PROBLEM PONIEWAŻ OD PONIEDZIAŁKU ZACZYNA SIĘ KOLEJNY CYKL LECZENIA I WSTĘPNIE OSZACOWANO KOSZTY NA KWOTĘ 20 000 EURO. NIESTETY NIE JESTEŚMY W STANIE TEGO SFINANSOWAĆ PONIEWAŻ WYCZERPAŁY NAM SIĘ ŚRODKI FINANSOWE, A JEŻELI NIE ZDOBĘDZIEMY TAKIEJ KWOTY TO KLINIKA W HAMBURGU PRZERWIE LECZENIE.
DLATEGO BŁAGAMY WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!

JAKO RODZICE O POMOC DLA NASZEJ KOCHANEJ CÓRECZKI W ZEBRANIU TEJ KWOTY NA DALSZE LECZENIE W CELU RATOWANIA ŻYCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA ZA KOMENTARZE I ZA TYLE CIEPŁYCH SŁÓW I MODLITWY ZA NASZE DZIECKO


TATO ANDZI

4 komentarze:

 1. Pozdrawiam,
  każda złotóweczka jest na wagę życia więc dorzucajmy te cenne pieniążki by Andzia mogła być leczona!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, jestem i modlę się za Ciebie :*

  *Kasia*

  OdpowiedzUsuń
 3. TO TYLKO JEDNA Z GRUP NA FACEBOOKU DLA ANDŻELIKI:)))http://www.facebook.com/?ref=logo#!/event.php?eid=153257784702317&ref=mF

  Jesteśmy z Wami.gosia

  OdpowiedzUsuń
 4. Andżeliko bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że wyjdziesz z tego cała i zdrowa:))))
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.