Odwiedziło nas:

Liczniki internetowe

środa, 15 września 2010

OSTATECZNY WERDYKT HAMBURGA!

O godzinie 10.00 dnia 20.09 Angelika zostanie pacjentem oddziału onkologicznego kliniki w Hamburgu.

Oryginalna wiadomość z Hamburga:
  
Der Aufnahmetermin am 20.09. wurde soeben von der Station bestätigt. 
Angelika möchte sich bitte um 10:00 einfinden. Einen Dolmetscher bekommt sie von uns gestellt.

Mit freundlichen Grüßen


Maria Grawe

University Medical Center Hamburg-Eppendorf
International Office
Martinistr. 52
D-20246 Hamburg
Germany
phone: +49 40 7410 51690
fax:      +49 40 7410 51691
Angelę czeka długa podróż...
Trzymajmy kciuki, aby zaowocowała w zwycięstwo z chorobą i życie bez bólu, który w ostatnich dniach tak bardzo dokucza naszej Bohaterce.

MECZ CHARYTATYWNY
Już w niedzielę na stadionie OSIR w Biłgoraju odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej pomiędzy księżmi diecezji zamojsko-lubaczowskiej a policjantami powiatu biłgorajskiego. Chcą pomóc Angelice Żelazko. Mecz charytatywny na rzecz chorej na raka nastolatce jest częścią festynu zorganizowanego na pożegnanie lata przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Podczas całego pikniku będą zbierane pieniądze na leczenie Angeliki. Wszystkich, którzy chcieliby jej pomóc gorąco zapraszamy.
Już 19 września - w niedzielę po południu na miejskim stadionie w Biłgoraju odbędzie się festyn na pożegnanie lata. Podczas pikniku zaplanowanych jest wiele atrakcji.  Zbierane będą również pieniądze na leczenie chorej na raka Angeliki Żelazko, córce jednego z policjantów. W pomoc włączyli się nie tylko mieszkańcy powiatu. O godzinie 16.00 rozpocznie się mecz piłki nożnej „Księża kontra Policjanci” zorganizowany przez policjantów powiatu biłgorajskiego, którzy chcą wesprzeć dziewczynę oraz jej rodziców w walce z chorobą.
 Leczenie Angeliki jest długotrwałe i kosztowne. Dla jej rodziców liczy się każda pomoc, zbierają złotówkę do złotówki by ratować córkę. Tylko pomoc osób trzecich pozwoli Angelice wrócić do zdrowia. W tym dniu każdy z nas może jej pomóc!
 Oprócz meczu odbędzie się również pokaz sprzętu policyjnego, pokaz ratownictwa drogowego przez biłgorajskich strażaków, pokaz tresury psa policyjnego, aukcje i loteria fantowa, wszystko dla Angeliki. Przewidziane są również występy młodych artystów z Młodzieżowego Domu Kultury, pokazy laserowe, zabawa taneczna i wesołe miasteczko.
Organizatorem całej imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Policja. Wszystkich mieszkańców gorąco zapraszamy!

http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=future&action_id=66

5 komentarzy:

 1. Angeliko, wierzę, że wszystko dobrze się skończy, że będziesz żyła jak w bajce: długo i szczęśliwie.
  O to się modlę każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Angela jesteśmy z Tobą i wiemy,że będzie dobrze!!!AMEN!

  OdpowiedzUsuń
 3. Słońce trzymamy kciuki,jesteśmy z Wami!

  OdpowiedzUsuń
 4. Angeliko ta podróż musi zaowocować, nie pozwolimy aby pieniążki były przeszkodą w Twojej walce o ŻYCIE.

  Musi się udać, z takimi myślami trzeba się udać do Hamburga!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hi man pytanie zrobcie paypal konto jest duzo lepiej do placenia fajnie ze sie udalo tu jej pomoga sliczna dziewczynko

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.