Odwiedziło nas:

Liczniki internetowe

wtorek, 14 grudnia 2010

Stan Zdrowia Angeli...

Kochani, bardzo Was przepraszamy w imieniu Angeli, że dziś musimy my napisać o naszej ślicznotce.Ona tak bardzo o Was myśli o swoich blogowych przyjacielach,którzy są dla niej jak potrzebny do oddychania tlen.To dzięki Wam nabiera Angelka siły do dalszej walki z ,,POTWOREM".
Co u niej ????
Angelika jest bardzo śpiąca.Po chemioterapii to normalność. Wczoraj dostała 2 woreczki krwi, gdyż załapała anemię.Teraz nasza dziewczynka potrzebuje pomocy, tak by wzmocnić jej organizm.


dla Angeli pilnie potrzebne są płytki krwi z odpowiednia dla Niej grupą 0RH+
PŁYTKI MUSZĄ BYĆ ODDANE TYLKO I WYłĄCZNIE W SZPITALU
Szpitala Dziecięcego w Lublinie do Banku Krwi na ul. Chodźki 2.
KREW MOŻE BYĆ ODDANA W KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI  W POLSCE I ZAŚWIADCZENIE PRZESŁAĆ NA PODANY ADRES SZPITALA Z ZAZNACZENIEM DLA ANGELIKI ŻELAZKO


PŁYTKI KRWI MUSZĄ BYĆ ODDANE KONIECZNIE RANO I NA CZCZO!!


Mimo,że Angelika nie jest w stanie sama do Was napisać prosiła nas o przekazanie Wam ciepłych uścisków i  zapewnia Was,że już wkrótce do Was napisze.
Mówi ,, taki stan jaki teraz przechodzę jest mi i tym, którzy przechodzili przez chemioterapię  znany.Zmęczenie, senność, anemia to oznaka po...ale zapewniam Was, że gdy uzyskam trochę tej waszej krwi będzie nas łączyła już nie tylko przyjazń ale również wspólność.To takie miłe uczucie wiedzieć,że mam WAS...DZIĘKUJĘ...
Andzia"

1 komentarz:

  1. Hej Angela !
    Odpoczywaj Sloneczko i nie martw sie o krew .
    Pozdrawiam serdecznie , rowniez sciskam
    Ps. Jestes najsliczniejszym wampirkiem jakiego kiedykolwiek widzialam .

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.