Odwiedziło nas:

Liczniki internetowe

piątek, 5 listopada 2010

kochani...

Sluchajcie kochani nie czuje się za dobrze strasznie boje sie tomografii bo poladek sie powiekszyl... i nie wiem co mam o tym myslec.Ale najwżniejsze jest to,że mój tato wplacil dzisiaj cale 20tys.euro wiec pojade spokojnie wiedząc,że wszystko jest uregulowane.Moi drodzy prosze Was bardzo o pomoc finansową bo chcę być zdrowa a bez waszego wsparcia finansowego nie osiągne tego bo teraz najważniejsze jest moje zdrowie jak i pieniądze bo jak nie bedzie pieniędzy na koncie kliniki w Hamburgu to ja nie mam szans na wyleczenie sie a bedzo tego pragnę to jest Moje największe marzenie Być Zdrową. Wierze w to,że nie zostawicie mnie i pomożecie mi wygrać z tym chorubskiem i wierze,że bede zdrowa nie przyjmuje innej wiadomosci do mojej glowy.
Dziekuje za Wasze wsparcie finansowe i duchowe i prosze abyscie dalej mi pomagali i wspierali mnie duchowo i finansowo tak jak robiliscie to do tej pory.
Andzia...

4 komentarze:

 1. Cześć! Nazywam się Łukasz Nowak, jestem koordynatorem akcji AEGEE Lublin Student Mikołajem. Dowiedzieliśmy się o Tobie z mediów, nie mogliśmy pozostać obojętni. Zdecydowaliśmy, że cały dochód z tegorocznej zbiórki przekażemy na pokrycie kosztów Twojego leczenia. Akcja będzie polegała na kiermaszach prac plastycznych na wydziałach lubelskich uczelni
  KUL, UMCS, UP , ale nie tylko.Zobaczymy co uda się Nam zorganizować np. Koncert czy coś:)

  Prosiłbym o szybki kontakt : lukasz-.nowak@wp.pl

  Pozdrawiam serdecznie,
  Łukasz Nowak
  koordynator projektu :
  AEGEE Lublin Student Mikołajem

  OdpowiedzUsuń
 2. Łukasz, to cudowne z Waszej strony! Daj znać, żebyśmy i my mogli podsłać wszystkich lubelskich Żaków na wasze kiermasze i inne imprezy.

  Angela, uszka do góry. Tyle już przeszłaś, przejdziesz i to. Wierzę, że się boisz, ja pewnie też bym się bała. Musisz jednak wierzyć, że wszystko będzie OK.
  Całym serduchem jestem z Tobą!
  buziaki xxx

  OdpowiedzUsuń
 3. Angela, trafiłam na Twojego bloga przez przypadek jakiś tydz temu, od tamtej pory śledzę Twoją...Waszą WALKĘ z tym SYFEM...jestm wzruszona tą historią. Wiem, że Ci się uda...trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam!
  Tutaj znowu ja, Łukasz Nowak. Musimy jak najszybciej wiedzieć czy Angelika wyraża zgodę na taką akcję, czy jest podopieczną jakiejś fundacji itp. Musimy wiedzieć takie rzeczy żeby np nie było problemu z przekazaniem pieniędzy itd.
  Nie możemy robić akcji bez wiedzy Angeliki, zwł że będą się przewijały jej dane osobowe - Imię, Nazwisko,Wiek itp.

  Proszę o kontakt: lukasz-.nowak@wp.pl

  @KETTE odezwij się także- łatwiej będzie prowadzić akcję wspólnie od początku, bo nie bardzo wiem o co chodzi z tym podsyłaniem żaków :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.