Odwiedziło nas:

Liczniki internetowe

piątek, 8 października 2010

PROMYCZKI Z HAMBURGAKOCHANI...już tyle dni walczymy o Angelę...już tyle dni staramy się o konkrety z którymi moglibyśmy się już podzielić.Niemieccy lekarze bardzo dokładnie kontrolują i dbają o Angelę.Temperatura przy przyjęciu 38,2 stopnie.Intensywne przejście z Morfium na leki przeciwbólowe, które dostaje już doustnie. Znalezienie bakteri w moczu i podanie antybiotyków już działają a dziś znaleziono bakterie we krwi, którą również niszczą. Jeśli wszystko się ułoży (zależne od pieniążków ) to od poniedziałku rozpoczną nowy cykl podawania chemi, który został specjalnie dla Angeli przygotowany.W składzie są dwa rodzaje substancji, które jeszcze Angela nie dostawała. Miejmy nadzieję,że  komponenty tego koktajlu zadziałają i pokonają wampira. NIE MOŻE BYĆ INACZEJ!!!!!!!!!!! PRAWDA??????????
Jeszcze dziś Angeli podano krew, na wzmocnienie...tak by szanse przyjęcia poniedziałkowej Chemi zniosła jak najlepiej.Wiemy,że nasza ślicznotka to wytrzyma i z wszystkich sił walczy o swoje życie.

POKONAM GO...BO CHCĘ ŻYĆ...- mówi Angela.

Wczoraj wieczorem dostaliśmy wiadomość od niemieckiej Fundacji  phönikk,która postanowiła Angelę i jej rodzinę psychologicznie i duchowo towarzyszyć.Poniżej orginał informacji


,,Sehr geehrte Frau Zelazko,

Ihr Schicksal berührt uns sehr.Gerne würden wir Sie bei Ihrer schweren Erkrankung unterstützen. Es fällt uns daher nicht leicht, Ihnen mitzuteilen, dass wir Ihrem Anliegen nicht entsprechen können. Die Stiftung phönikks engagiert sich ausschließlich im Bereich psychosozialer Nachsorge krebskranker Kinder, junger Erwachsener und deren Familien. Sie haben jederzeit die Möglichkeit, mit uns Kontakt aufzunehmen, um ggf. ein Erstgespräch mit unseren Psychologen zu vereinbaren. Leider können wir in gar keinem Fall finanzielle Unterstützung leisten. Unsere Satzung lässt hier keine Ausnahmen zu.
Wir bedauern das sehr uns wünschen Ihnen die Hilfe, die Sie so dringend benötigen.

Mit freundlichem Gruß

Marion Fraile
-- 
Ass. d. Geschäftsführung

Stiftung phönikks

Mittelweg 121
20148 Hamburg "

Tak KOCHANI, to takie ważne by specjaliści byli przy nich, tak by ich wzmocnić i poprzeć w tej trudnej walce.Wstępny termin 18.10...jeśli stan dziewczymki będzie stabilny i lekarze pozwolą na opusczenie kliniki.
A tak to Angela czuje się lepiej niż przed 14-stoma dniami.  Jest bardziej radosna. Mimo,że waży tylko 42 kg przy wzroście 161 zaczyna być bardziej energiczna z ochotą to robienia czegokolwiek...nawet zmieniła sama sobie pościel, a to już coś...Tak bardzo to nas cieszy i daje nam energię do jeszcze wiekszej pomocy.I tak PROSIMY WAS O DALSZĄ POMOC...BŁAGAMY O POPARCIE...WPŁACAJCIE PIENIĄZKI,WYSYŁAJCIE INFORMACJE O NASZEJ DZIEWCZYNCE...KOSZTY LECZENIA SA BARDZO WYSOKIE...TAK JAK JUŻ PISALIŚMY 14 DNI, OK 20 000 EURO ...NASTĘPNA KOSZTORYS JUŻ  W TŁUMACZENIU...KWOTA ZA 3 TYGODNIE OD POCZĄTKU POBYTU TO
 28 964,08 Euro ale o tym napisze wam MARTUNIA...ona poda wam analizę wszystkich płatności i stanie konta...

I jeszcze mamy dla WAS prezent od Angeli...to prezent,który dostała od swojej tłumaczki Pani Grażyny Fraczek...i tym prezentem pragnie Andzia również się z  wami padzielić...te ANIOŁKI DLA WAS ...NA SZCYĘŚCIE...


3 komentarze:

 1. Angela

  dziękujemy Ci za Aniołki. Ja sama posyłam Ci moje. Wierzę, że pieniążki się znajdą, że wygrasz, że będziesz zdrowa i szczęśliwa!
  Trzymaj się dzielnie Słoneczko!
  buziole xxx

  OdpowiedzUsuń
 2. Angeliko, jestem z Tobą, wierzę że dasz radę! Trzymaj się!

  OdpowiedzUsuń
 3. bedzie juz tylko dobrzeeeeeeeeeeee

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.