Odwiedziło nas:

Liczniki internetowe

sobota, 14 sierpnia 2010

Pobyt w szpitalu


Witam Was wszystkich i przekazuję wszelkie wieści
A więc 10 sierpnia Angelika wraz z mamą pojechały na oddział dzienny do szpitala w celu wykonania badań .Niestety wynik hemoglobiny był bardzo niski -5,więc konieczne było pozostanie w szpitalu.Podano krew i płytki krwi.CRP wyszło niezbyt dobrze (za wysoki wynik).
W czwartek wykonali Angeli również badanie USG,gdyż bolał ją brzuch .Na szczęście okazało sie ,że to zapalenie jelita cienkiego spowodowane chemioterapią.Żadnych niepokojących innych zmian w obrazie USG lekarz nie stwierdził.
Na bolące jelita lekarze zaaplikowali antybiotyk.Więc powoli jest lepiej .
Na odpowiedzi z klinik czekamy z wielka niecierpliwością ,niestety chielibyśmy jak najszybciej wiedzieć już i teraz .Czasem tak sie nie da.
Ostatni dokument ,którego brakowało dotarł już do kilku klinik,gdzie miał byc dosłany.
Życzymy Wam spokojnej nocy i dziekujemy za to,że jesteście ,dziękujemy za dobre słowa,które przekazujecie Angeli tu na blogu,na jej profilu na NK, na facebooku. Uwierzcie,one buduja i dodają skrzydeł :)

5 komentarzy:

 1. Angeliko, myślami, sercem i modlitwą jestem z Tobą....

  OdpowiedzUsuń
 2. Przytulam Cię bardzo mocno Słoneczko ;*
  Bądź silna Skarbie...

  *Kasia*

  OdpowiedzUsuń
 3. W obliczu sytuacji w jakiej się znaleźliście, ciężko o cierpliwość, ja również, chociaż na odległość, czekam z niecierpliwością na wiadomości z klinik. Pozdrawiam i Ściskam Mocno!

  Let's Kick Cancer's Ass!!!!

  Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 4. Wierzę, że wszystko się szybko rozstrzygnie i Angelika będzie mogła rozpocząć leczenie w zagranicznej klinice! Trzymam kciuki za Ciebie Śliczna! :*
  Gosiaa

  OdpowiedzUsuń
 5. jestem z Toba Angeliko,wierze głeboko ze wrócisz szybko do zdrowia...pozdrawiam serdecznie i mocno sciskam :)3maj sie...Aga

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.