Odwiedziło nas:

Liczniki internetowe

piątek, 6 sierpnia 2010

Dzień pełen nadziei

Drodzy przyjaciele naszej Angeliki.
Zgodnie z obietnicą podaję Wam informacje na temat dużych szans możliwości wyjazdu Angeli na leczenie zagraniczne.
Wiele konkretnych informacji dostaliśmy w tym tygodniu, wiec to co udało się dzięki ludziom dobrej woli zrobić w tym kierunku podajemy do Waszej informacji, mimo, że sprawy nadal się toczą.
Kliniki niemieckie specjalizujące się w leczeniu nowotworów w Berlinie, Hamburgu, Tübingen, Koloni. Tamtejsi lekarze analizują cała dokumentację medyczną, by podjąć decyzję co do możliwości i sposobu dalszego leczenia naszej nie jest już osoba dla Nich obcą. Klinika w Bostonie, ta w której znalazła ratunek i szansę na zdrowie również nasza Paulina Pruska. Muszą zostać jednak dosłane dodatkowe brakujące dokumenty, by lekarze jak najbardziej szczegółowo mogli zapoznać się z obecnym stanem zdrowia naszej Angeliki.ż tam dokumentów Angelika znalzła sie na wstępnej liście potencjalnych pacjentów tej kliniki Do Bostonu jednak musimy dosłać ostatnie opinie lekarskie i jeszcze dziś będziemy je tam wysyłać!!! Definitywnadecyzja będzie podejmowana po szczegółowej analizie całej dokumentacji przez konsylium specjalistów z tej kliniki.
W Klinice w Köln znajduje już dokumentacja u profesorów, oni również rozpoczęli analizę dokumentacji by podjąć decyzję .Pani STEIN pilotuje wszystko i definitywna odpowiedź przyjdzie w następnym tygodniu.
W Hainderbergu pani Nicole Hensley czeka na ostatni list który już został napisany i jest w trakcie tłumaczenia na język niemiecki.W Berlinie pani dr A. Vega Pérez Tübingen również oczekuje na ten sam dokument.W Tübingen pan Dr.Scheel ordynator onkologii przejął już wszystkie dokumenty i decyzja zostanie podjęta również za kilka dni
Poszukiwania ratunku dla naszej Angeli trwają również w Anglii.
Na początku tygodnia podamy stan konta fundacji.

Kochani ,to wszystko dzieje się dzięki Wam nie dowierzamy jeszcze do dziś w to wszystko ,dzięki Wam zrodziło się to całe zamieszanie ,ten galimatias, który daje naszej dziewczynce szansę na odzyskanie zdrowia, szansę na życie, dzięki Wam świat stanął chyba do góry nogami,dzięki Wam zaczął się kręcić w innym kierunku tam gdzie rodzi się nadzieja na lepsze dni dla Angeliki, dzięki Wam świat znów nabrał dla tej kochajacej się rodziny wielkiego sensu.

Postawiliśmy świat do góry nogami dzięki ludziom dobrej woli, dzięki Wam wszystkim, bez których nie byłoby jutra.
Dzięki właśnie Pani dzięki temu Panu, dzięki temu nastolatkowi, dzięki babci, starszemu Panu z laseczką, ,temu kto tłumaczył, temu kto nie przespał kolejnej nocy szukając kontaktu z klinikami, temu kto ,,wisiał” na telefonie po kilka godzin dziennie ,temu kto szukał kontaktu z mediami, temu kto wpłacił choć złotówkę ,temu kto przesyłał informacje o Angeli by szukać pomocy mediom za podanie informacji temu kto pomodlił się ,temu kto życzył wszystkiego dobrego..za Wasze wielkie serca
Wszystkim bez wyjątku każdemu z osobna dziękuję, każdego z osobna ściskam mocno w imieniu Angeliki.
Dziękujemy Wam za wszystko, dziękujemy, że jesteście.
Prosimy trzymajcie kciuki by następny dzień ,kolejny tydzień przyniósł same dobre wieści, byśmy takimi tylko informacjami mogli się z Wami Kochani dzielić.
Chcieliśmy w imieniu Angeli i naszym złożyć gorące życzenia urodzinowe dla naszej Smerfetki Martynki Kruk .
Martyniu, samych słonecznych dni malutka, dużo uśmiechu i tylko tego co szczęściem się zwie
:)

6 komentarzy:

 1. To cudowne wiadomości , jestem szczęśliwa i pełna nadziei . Z całego serca pozdrawiam całą rodzinę i Ciebie Angeliczko , jestem z Wami !!!
  Będzie dobrze !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. :) :) :) lepszych wiadomości po przebudzeniu nie mogłam się spodziewać!!! Tak bardzo się cieszę i dalej trzymam mocno kciuki,żeby wszystko się udało, 1000 Uścisków!!!!!!!!

  Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 3. Cały facebook jest z Tobą Słońce,nie ma takiej rzeczy na świecie,która dzięki wierze,dobrym słowom i uczynkom nie mogła się stać.JEST DOBRZE I BĘDZIE DOBRZE!amen:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Angeliko, tak się cieszę.....
  Wierzę, że to całe ,,zamieszanie" doprowadzi Cię do upragnionego Zdrowia......
  Jestem z Tobą każdego dnia, sercem, myślami i modlitwą....

  OdpowiedzUsuń
 5. Angeliko jak bardzo się cieszę!
  Pozdrawiam całą rodzinę i Ciebie oczywiście :)*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogarnia mnie radość, gdy czytam tyle wspaniałych wieści :)

  Tak dużo się dzieje...tak dużo ludzi jest z Tobą Angeliko...

  Trzymaj się Kochana cieplutko ;*

  Tak, te dni i nie tylko te, ale każdy kolejny codziennie jest pełen nadziei :)

  *Kasia*

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.