Odwiedziło nas:

Liczniki internetowe

sobota, 11 lutego 2012

Nadszedł ten oczekiwany moment. Dziś dostaliśmy informację, że pieniążki po naszej św.pam Angelice Żelazko dotarły, według woli Państwa Żelazko do Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej Akademii Medycznej na ul. Chodzki 2 w 20-093 w Lublinie, w kwocie 140 762, 15 złotych.
Z tego tytułu, że za transplantację serduszka naszego Mariuszka zapłaciła Niemiecka Kasa Chorych, rodzina Angeliki postanowiła pieniążki przekazać na wykorzystanie i polepszenia pracy i opieki medycznej w wyżej wymienionej klinice.
W imieniu Państwa Żelazko i ich najbliższych z całego serca dziękujemy za pomoc i wsparcie, za Waszą dobroć i okazane serce. Na prośbę Rodziców Angeli umieszczamy dla Was Wszystkich szczere podziękowanie od naszej cudownej Rodziny Żelazko ,,Witamy! Serdeczne podziękowania dla osób działających w grupie Light of hope za zaangażowanie w sprawie pomocy dla naszej córki Angeliki Żelazko, w tym za znalezienie kliniki która podjęła się leczenia Angeliki, zbiórkę pieniędzy, wsparciem duchowym i dobrymi radami aż do ostatnich dni życia naszej córki. My jako rodzice sami szukaliśmy pomocy w różnych organizacjach zajmujących się podobnymi przypadkami, ale dopiero gdy polecono nam grupę Light of hope mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście i zainteresowanie naszym problemem. Dlatego wszystkim osobom które są obecnie w podobnej do naszej sytuacji gorąco polecamy usługi bezinteresownej pomocy ludzi działających w grupie Light of hope. Jednocześnie nadmieniamy że pomoc okazana naszej córce nie polegała jedynie na doraźnym wsparciu, ale była zaplanowana bardzo profesjonalnie na dużą skalę i rozłożona w czasie. Zarówno my jak i Angelika byliśmy w pełni usatysfakcjonowani tak wspaniałym podejściem do naszej bardzo trudnej sprawy. Dzięki tej opiece ze strony grupy Light of hope mogliśmy spokojniej i godniej przejść przez trudną i bolesną sytuację, która spadła na nas niespodziewanie i rozdzieliła nas z naszą ukochaną córką. Nikt nie przewidziałby jak mogłoby zakończyć się nasze rozstanie bez wsparcia niektórych osób, które tutaj chcielibyśmy wymienić: Iza, Barbara, Martin ,Iwona, Kasia z Angli , oraz wiele innych osób których w tej sytuacji nie chcielibyśmy pominąć i też składamy gorące podziękowanie na ręce wyżej wymienionych. Nasze podziękowania kierujemy także do wszystkich darczyńców, osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw, klinik i szpitali które pomogły nam finansowo i duchowo przeżyć naszą rodzinną tragedię dając nam nadzieję i możliwie jak najdłużej utrzymać Angelikę przy życiu. Chcielibyśmy jeszcze raz z tego miejsca podziękować bardzo serdecznie za udzieloną nam pomoc przez wolontariuszy z grupy Light of hope i życzyć im sukcesów w prowadzeniu podobnych spraw do naszej, wiedząc że pomoc ta jest bardzo trudna, ale także bardzo potrzebna zarówno osobom dotkniętym chorobą jak i ich bliskim, rodzicom, rodzinie i przyjaciołom. Dziękujemy w imieniu naszej ukochanej córki Angeliki. Rodzice wraz z Rodziną. "

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.