Odwiedziło nas:

Liczniki internetowe

środa, 30 czerwca 2010

Wieści:

Kochani, Angelika bardzo cierpi, noga boli przeokropnie do tego stopnia ze jedyna czynności na jaką ją stać jest wyjście do łazienki.
Mama wybiera się do Kliniki po potrzebne dokumenty, aby jak najszybciej przesłać do Klinik zagranicznych w celu konsultacji-Boston i Hanower.
Prosimy trzymajcie mocno kciuki aby wszystko potoczyło się jak 
najszybciej! 
Czas nieubłaganie pędzi a Angelika jest coraz słabsza :( 
Pomimo tego walczy dzielnie. Kochani Angelika dzisiaj przyjęła kolejną chemię po której śpi cały dzień :( Noga w dalszym ciągu bardzo boli pomimo podawania morfiny dożylnie.
Jutro bardzo ważne badanie Tomograf Komputerowy!!!
Prosimy szepnijcie kochani przyjaciele słówko do naszego Boga, aby guz który jest tak paskudnie umiejscowiony zaczął się zmniejszać!!!

Pozdrawiamy Was wszystkich bardzo serdecznie i dziękujemy za każdą okazaną pomoc i miłe słowo.
PILNE!!! JEŻELI KTOŚ Z WAS JEST W POSIADANIU ADRESÓW KLINIK W SZWAJCARII SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W TEGO TYPU NOWOTWORACH PROSIMY O KONTAKT I ROZSYŁANIE TEJ PROŚBY WSZĘDZIE GDZIE TYLKO MOŻECIE!


RAZEM może nam się udać!


5 komentarzy:

 1. Angela trzymaj się kochana!
  Wszyscy jesteśmy z Tobą! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś śliczna Angeliko:)WALCZ I WYGRAJ!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem z Tobą Serducho!
  Ola.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana Angeliko,
  trzymaj się dzielnie! Wierzę, że damy radę, choć może jeszcze troszkę pocierpimy i wylejemy wiele łez- WYGRAMY! Kochania pokaż, że można, daj nadzieję innym! Pamiętaj ja walczę z Tobą, a Twoje szczęście jest teraz moim! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Angeliko, jesteś bardzo dzielna, a my jesteśmy z Tobą, choć tak daleko! Trzymaj się kochana i pokaż wszystkim na ile Cię jeszcze stać!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.